Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

 
facebook

Właścicielem serwisu fotosam.pl jest firma Extrema, która jest firmą handlowo-usługową działającą na rynku lokalnym już od 1994 roku. Ponad 20 lat działalności w Krakowie bezpośrednio wpływa na fakt, iż nie jesteśmy anonimowi. Nasza firma jest rozpoznawana nie tylko na rynku lokalnym w Krakowie, ale także w Polsce.

W ciągu ostatnich 5 lat obsłużyliśmy tysiące Klientów, zrealizowaliśmy ponad 330 000 transakcji. Posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy, jesteśmy obecni na Allegro gdzie możemy się poszczycić liczbą ponad 2100 pozytywnych komentarzy. Dziękujemy wszystkim, który potrafią docenić nasz wysiłek.

Zdarzają nam się niestety sytuacje, których chcielibyśmy uniknąć. Jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze potrafimy wpisać się w oczekiwania i potrzeby Klienta. Za te sytuacje serdecznie wszystkich Państwa przepraszamy. Prosimy także o wyrozumiałość i zrozumienie, gdyż praca jaką wykonujemy jest niezwykle odpowiedzialna, a ciągle towarzyszy nam presja czasu, wysokich oczekiwań i niskiej ceny.

Jeżeli mają Państwo uwagi do naszej pracy, towaru lub usługi prosimy o kontakt mailowy. Jeżeli chcieliby Państwo złożyć reklamację na zrealizowaną usługę prosimy zapoznać się z regulaminem serwisu, w którym opisana jest szczegółowo procedura reklamacyjna.