Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

 
facebook

Zapraszamy do zakupu zdjęć w naszym serwisie. Odbitki wykonujemy w dwóch standardach. Ekonomicznym na papierze Fujicolor CA oraz w wersji Premium na papierze Kodak Premier Endura. Zamawiasz zdjęcia wygodnie bez wychodzenia z domu i instalowania oprogramowania. Prosimy o zapoznanie się z pomocą więcej.

Papier Standard

Fujicolor CA

Dostępne formaty: 9x13, 10x15, 13x18, 15x21

Papier Fujicolor CA jest przeznaczony do wszechstronnych zastosowań amatorskich. Zapewnia on wysoką jakość odbitek czarno-białych i kolorowych. Zastosowana emulsja doskonale oddaje naturalne barwy. Trwałość kolorów i zdjęć wynosi ponad 50 lat.

Papier Premium

Fuji Professional DPII

Dostępne formaty: 10x15, 15x21

Papier Fuji Professional DPII to specjalnie zaprojektowany papier do fotografii cyfrowej. Charakteryzuje się większą grubością, ostrością i wyrazistością. Przeznaczony dla wymagających Klientów lubiących bardziej nasycone kolory. Na odwrocie wersji błysk brak nadruku, w wersji silk – napis professional. Trwałość zdjęć wynosi minimum 50 lat.

Powiększenia

Fuji Professional DPII

Dostępne formaty: 21x30,5, 30,5x40, 30,5x45, 30,5x60, 30,5x90

Papier Fuji Professional DPII to papier dla najbardziej wymagających Klientów. W wersji silk powszechnie stosowany do wykonywania odbitek do fotoksiążek. Dzięki swojej najwyższej jakości oraz strukturze odpornej na zarysowania i zabrudzenia powszechnie stosowany przez profesjonalnych fotografów. Trwałość kolorów i zdjęć wynosi ponad 50 lat.