Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

 
facebook

Typ Cena
Fotoksiążka 20x20 230,00 zł   Zaprojektuj

Fotoksiążki oferowane przez nas to produkty ekskluzywne przeznaczone na specjalne okazje, chętnie kupowane przez zawodowych fotografów np. z okazji ślubu. Fotoksiążka minimalnie ma 15 kart (30 stron), a maksymalnie 20 kart (40 stron). Rozmiar zamkniętej 20x20 cm (po rozłożeniu 20x40 cm). Karty mają zaokrąglone rogi i grubość około 1 mm. W fotoksiążce strony to odbitki fotograficzne wykonane na papierze Professional SILK. Oprawa wykonana jest z ekoskóry lub skóry w jednym z atrakcyjnych wzorów. Sztywność nadaje jej tektura 3 mm, a podbicie gąbką sprawia, iż jest miękka i przyjemna w dotyku. Do fotoksiążki można dobrać wiele atrakcyjnych dodatków z laminatów grawerskich.

Elementy ozdobne na fotoksiążkę realizowane są zgodnie z przesłaną przez Państwa treścią (imiona, data) ale też zgodnie z podanymi wzorami, czcionką i wielkością dobraną do technologii graweru. Wzory nie mogą być zmieniane w związku z tym nie wysyłamy wizualizacji do akceptacji.