Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

 
facebook

Typ Cena
Fotoksiążka z okienkiem 30x30 373,00 zł   Zaprojektuj

Fotoksiążka z okienkiem to nowość w naszej ofercie. Jest to odpowiedź rynku za potrzebę umieszczenia zdjęcia na okładce, które znajduje się w otworze 11x11 cm. Oferowane przez nas to fotoksiążki ekskluzywne przeznaczone są na specjalne okazje, chętnie są kupowane przez zawodowych fotografów np. z okazji ślubu.

Fotoksiążka LUX ma minimalnie 15 kart (30 stron), a maksymalnie 20 kart (40 stron). Rozmiar zamkniętej fotoksiążki to 30x30 cm (po rozłożeniu 30x60 cm). Karty mają zaokrąglone rogi i grubość około 1 mm. W fotoksiążce strony to odbitki fotograficzne wykonane na papierze Professional SILK. Oprawa wykonana jest z ekoskóry lub skóry w jednym z atrakcyjnych wzorów. Na środku oprawy znajduje się estetycznie wykonany otwór na okienko. Sztywność oprawie nadaje  tektura o grubości 3 mm, a podbicie gąbką sprawia, iż jest miękka i przyjemna w dotyku.